Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/keramickyatelierpraha.com/www.keramickyatelierpraha.com/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Keramické pomůcky

Základem práce každého začínajícího, ale i profesionálního keramika je vlastní sada náčiní. Aneb jak praví úsloví „nástroj dělá mistra“, pak i v našem oboru platí, že bez kvalitních pomůcek jen stěží dosáhnete skvělých výsledků.

Výtvarné potřeby pro výrobu keramiky slouží pro tvarování, řezání, hlazení a dekorování keramické hlíny. Vlastní sada výtvarných potřeb má tu výhody, že přesně víte, v jakém jsou stavu a jak s nimi bylo zacházeno. Obzvlášť důležité je to u dřevěných škrabek a hladítek, jejichž případné poškození se lehce promítne do vytvářeného díla.

Kompletní sortiment výtvarných potřeb

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment náčiní, pomůcek a výtvarných potřeb pro výrobu keramiky. Stačí si jen vybrat. Prodej potřeb pro keramiky zahrnuje kompletní hrnčířské sady, ale i samostatné dřevěné čepele, děrovače, modelovací očka, špachtle, dřevěná hladítka a mnoho dalších modelovacích a řezacích nástrojů.

Prodej výtvarných potřeb pro keramiky je doplněn velkým výběrem práškových glazur pro dekorační úpravy keramiky i pro běžné dokončovací práce. Na výběr se nabízí mnoho barevných provedení i vlastností práškových glazur.

Vedle samotných nástrojů u nás na objednávku zakoupíte také nové i bazarové hrnčířské kruhy a další vybavení keramických dílen.

S výběrem vám poradíme

Nevíte si rady, jaké výtvarné potřeby pro keramiky zvolit, a které pomůcky budete opravdu potřebovat? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme, k čemu výtvarné potřeby využijete.

Kde nás najdete?

Prodej výtvarných potřeb pro keramiky naleznete v přímo v našem výtvarném ateliéru v městské části Praha 6 – Dejvice na ulici Charlese de Gaulla 799/1. Bližší informace o otvírací době naleznete v kontaktu.