Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/keramickyatelierpraha.com/www.keramickyatelierpraha.com/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Bazarové zboží

Hledáte vybavení pro domácí keramické tvoření, zájmový kroužek keramiky nebo školní keramickou dílnu? Pak nemusíte nutně pořizovat nové vypalovací pece, hrnčířské kruhy a další zařízení pro výrobu keramiky.

Velmi dobře totiž poslouží i starší vybavení, které dříve využívali v profesionálních uměleckých ateliérech a keramických dílnách. A právě jejich prodej zprostředkovává náš bazar zařízení pro výrobu keramiky, který naleznete ve výtvarném ateliéru v městské části Praha 6.

Bazar hrnčířských kruhů a vypalovacích pecí

V bazaru naleznete použité, ale kvalitní a především cenově dostupné hrnčířské kruhy, vypalovací pece a další nepostradatelné vybavení keramických dílen. Všechna zařízení jsou plně funkční a až donedávna sloužila či stále slouží k výrobě keramických produktů.

Bazar kromě hrnčířského náčiní a zařízení nabízí také prodej keramických potřeb. Nákup keramické pece či hrnčířského kruhu z bazaru proto můžete spojit s vybavením dílny výtvarnými potřebami pro výrobu keramiky. Prodej keramických potřeb zahrnuje nejen samotné nástroje ale také glazovací písky a další sortiment.

Kompletní nabídku bazarových hrnčířských zařízení naleznete na této stránce. Po domluvě vám rádi zařízení osobně ukážeme a sdělíme bližší informace. Pro více informací nám zavolejte nebo navštivte výtvarný ateliér Martina Skoblíka v městské části Praha 6 – Dejvice.

Vážení kolegové nabízím k prodeji použitou pec v dobrém stavu + náhradní topení. Vnitřní rozměry 80cm x 55cm  výška 76 cm = 340l. Digitální měření SMART T100 s termočlánkem platina-rhodium. Dále pak 10 plátů + 10 plátů tenkých + podložky + stojny, vše v ceně. Cena k jednání 80 000.-.

Petr Štěpánek tel.: 602 376 670www.kerat.cz

16.10.2017

Studio Paleta, o.p.s.hledá lektora/lektorku keramického kroužku.
Napište na: info@studiopaleta.com,  nebo volejte:776 552 554

Těším se,Kateřina Šormová
www.studiopaleta.com

09.11.2018

Z důvodu pracovní cesty do zahraničí dávám k dispozici ateliér keramiky v Praze 10 – Strašnicích (přímo na metru). Ateliér je plněž zařízen. Kruhem Shimpo, pec Rohde, pracovní stůl.  Volný od prosince 2018. Cena dohodou.

Veronika Kafková, tel. 731 106 951

NOVINKA – 28.5.2020

Hledám použitý hrnčířský kruh na každodenní používání. Ideálně značka Shimpo Whisper nebo RK 3E.
Pokud se o nějakém dozvíte, prosím pošlete mi email na adresu: mail@keramickyatelierpraha.com
Děkuji za pomoc. Petra Leonard