Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/keramickyatelierpraha.com/www.keramickyatelierpraha.com/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Fotogalerie

Keramický ateliér nabízí příjemné prostředí pro kreativní tvorbu. Přesvědčte se sami a nahlédněte do keramické dílny prostřednictvím fotogalerie.

Fotografie keramického ateliéru vás provedou celým prostorem od vstupu a prodeje keramických potřeb, přes keramickou dílnu až po technické zázemí.

Samotné fotografie keramického ateliéru vám sice poskytnou věrný obraz o našem studiu, ale nepřenesou přátelskou atmosféru a jedinečnou vůni hrnčířské hlíny. Proto se neobávejte navštívit naše výtvarné kurzy keramiky v městské části Praha 6. Nejenže se přiučíte novým dovednostem, ale zároveň si kreativní tvorbou příjemně odpočinete a uvolníte mysl.

Tvorba nadaných kurzistů

Fotogalerie keramického ateliéru je zároveň místem, na kterém široké veřejnosti poprvé představujeme práce našich nadaných kurzistů. Nemusíte být nutně vystudovaní keramici, abyste si pro potěšení vyrobili praktické i umělecké předměty, které zpestří vaši domácnost.